معرفی کار

#

کسب درآمد از ترجمه انگلیسی به فارسی در محیط اینترنت

مزایای این روش کسب درآمد را بدانید

بدون محدودیت زمان

در هر ساعت شبانه روز در وقت مناسبی که در اختیار دارید می توانید ترجمه کنید و در این سامانه کسب درآمد کنید

بدون محدودیت مکان

محل کار شما اینترنت است و ارتباط شما با سامانه از هر مکانی که راحت هستید توسط اینترنت برقرار می شود

بدون محدودیت مقدار

مقدار حداقل ترجمه بسته به میزان توان شما دارد هر مقدار که مایل بودید می توانید ترجمه کنید و معادل همان مقدار ترجمه شده کسب درآمد کنید

تسویه حساب منظم

با معرفی حساب بانکی هر زمان که مایل باشید می توانید درآمد خود را دریافت کنید که به حساب بانکی شما واریز می شود

پشتیبانی سامانه

بخش پشتیبانی سامانه اماده پاسخگویی و راهنمایی شما در کار در بستر سامانه است و تا یادگیری نحوه انجام کار شما را همراهی می کند

محیطی سالم و امن

این روش کسب درآمد اصولی با قواعد منطقی و عقلانی و حلال است و در محیطی مطمئن با خیالی آسوده فعالیت و کسب درامد می کنید

گام اول

شروع کسب درآمد از ترجمه متون انگلیسی به فارسی در سایت ترجمه من با ثبت نام آغاز می شود پس از پر کردن فرم ثبت نام به حساب کاربری اختصاصی خودتان وارد می شوید یک پنل برای انجام کار های ترجمه در اختیارتان قرار می گیرد و شما بصورت مرتب به این پنل مراجعه می کنید تا متن انگلیسی را دریافت و ترجمه را ارسال کنید ثبت نام یکبار انجام می شود.

روند روزانه

در هر زمان که مایل به انجام ترجمه بودید به پنل کاربری اختصاصی خودتان مراجعه می کنید از بین متن های معرفی شده یک متن انگلیسی را انتخاب می کنید سپس ترجمه را انجام داده و متن فارسی را ارسال می کنید متن فارسی شما منتظر تائید می ماند و اگر اشکالی در ترجمه باشد ضمن عدم تائید به شما اعلام می شود تا برای اصلاح اقدام کنید پس از تائید متن ترجمه شده براساس تعداد کلمه ترجمه شده درامد شما محاسبه می شود و به موجودی حساب کاربری تان اضافه می گردد.

دریافت مبلغ درآمد

موجودی حساب کاربری شما مبلغی است که می توانید به حساب بانکی خود انتقال دهید ابتدا یک حساب بانکی معرفی کنید سپس درخواست واریز به حساب بانکی را ثبت کنید هر زمان مایل باشید برای واریز درآمدتان که بالای 10 هزارتومان است می توانید درخواست دهید تا به حسابتان واریز شود.

#

برای آشنایی بهتر با روند کسب درآمد از ترجمه انگلیسی به فارسی برخی سئوالات همگانی را در زیر منعکس کردیم
روی هر سئوال کلیک کنید تا پاسخ را مشاهده کنید

سئوالات متداول

شرایط عمومی کسب درامد

پیش نیاز های عمومی انجام این روش کسب درامد دسترسی به اینترنت برای مراجعه به این سایت است و توانایی ترجمه متون عمومی انگلیسی که بصورت درست و روان بتوانید ترجمه فارسی را ارائه نمائید همچنین وقت آزاد روزانه که بتوانید برای انجام ترجمه در وقت مناسب ترجمه ای با کیفیت ارائه نمائید بهتر است از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده نمائید.

معرفی متون انگلیسی

متن های انگلیسی در موضوعات عمومی و خبری هستند که عمدتا مربوط به اخبار روز تکنولوژی ، موبایل ، خودرو ، علمی می باشند این متون جنبه تخصصی ندارند و درحوزه متن های خبری و عمومی هستند و درصورت آشنایی نسبی با هر موضوع با یکبار خواندن متن به راحتی قادر به ترجمه فارسی آن خواهید بود.

تعداد ترجمه روزانه

روزانه تا ده مطلب می توانید ترجمه و ارسال کنید درصورت فعالیت موثر می توانید در بخش پشتیبانی درخواست افزایش تعداد ترجمه روزانه ثبت کنید و تعداد بیشتری ترجمه انجام دهید.

حجم متوسط مطالب

هرمطلب انگلیسی حدودا بین 300 تا 400 کلمه است و حدودا معادل 6 تا 10 خط در یک صفحه فرضا A4 است که این حجم مطالب به علت کوتاه بودن هر مطلب امکان ترجمه راحت و با صرف وقت کم را برای شما فراهم می کند

متوسط درآمد از ترجمه

محاسبه درآمد ترجمه براساس تعداد کلمه است بطور حدودی و متوسط هرمطلب بین 300 تا 400 کلمه انگلیسی است که با ماهیت مطالب عمومی و خبری هستند و برای ترجمه هر مطلب بین 1500 تومان تا 2500 تومان بسته به تعداد کلمات مطلب دریافت می کنید.

شرایط عمومی ترجمه

ترجمه روان و جمله بندی فارسی قابل فهم و درک عمومی داشت باشد
اشتباه تایپی و غلط املایی نداشته باشد
تایپ متن فارسی با رعایت قواعد فارسی نویسی مثل نقطه و ویرگول و پاراگراف انجام شده باشد.
رعایت عدم ترجمه اصلاح های رایج به انگلیسی یا نام برند و وسایل و مدل ها و مواردی که به عبارت انگلیسی در عامه شناخته می شوند.
عدم استفاده و ارائه ترجمه ماشینی و نرم افزاری که فاقد صحت و جمله بندی صحیح و قواعد ترجمه است
ترجمه صحیح و امانتدارانه که به متن اصلی وفادار باشد.